בית הספר לעיצוב

בית ספר לעיצוב של  המכללה למנהל מציע תואר ראשון בעיצוב פנים, התמחות של תקשורת חזותית במרחב, תואר שני בעיצוב יזמי וניהולי. היבטים ירוקים נלמדים בקורסים שונים, והתחום כולו נכלל תחת הכותרת 'אקו-פנים'. החזון של בית הספר לפתח תכניות אקדמיות חדשניות בעיצוב בין-תחומי, לייצר ולהמציא את מקצועות העתיד. שניים ממיזמי הדגל של בית- הספר הם "קליניקת המעצבים" ו"מעבדת פאבלאב ישראל", שהינה חלק מרשת מעבדות בינלאומית שמרכזה באוניברסיטת MIT בוסטון.

לרשימת הקורסים המלאה במוסד זה
 • שנה ג'
  • מחוללים שינוי בקהילה

   מרצה:
   היידי ארד

   פרויקט הגמר בבית הספר לעיצוב, שהנושא שלו משתנה משנה לשנה, עוסק פעמים רבות בסוגיות חברתיות-סביבתיות במטרה לייצר פתרונות חדשניים המשפרים את חייהן של אוכלוסיות שונות.

   בשנה זו עסקו הסטונדטים בעיצוב מחדש של בית הספר "דרור" ברמלה, במטרה להרחיב את שטחו ולהפוך את חווית הלימודים בו לנעימה יותר. הסטודיו "עיצוב חברתי – מחוללים שינוי בקהילה", אותו הנחו האדריכליות היידי ארד והגר צור, איתגר את הסטודנטים למציאת פתרונות יצירתיים למבני ציבור שונים ביניהם בית ספר עירוני "דרור" ברמלה לנערים בסיכון, והאולפנה לאומנויות לנערות דתיות "אמונה" שבשכונת הקטמונים בירושלים. תהליך העבודה בסטודיו כלל ביקורים בשטח, מפגשים עם המורים והתלמידים והבנת נתוני המקום, ובסיומו הוצגו הפרויקטים בפני נציגים מבתי הספר והעיריות בהן הם פועלים .

   פרטים נוספים
Silence is Golden